piątek, 30 grudnia 2016

Zakochane we Wrocławiu ♥

Trzeciego grudnia wybrałam się z przyjaciółką do Wrocławia. Mieszkamy na drugim końcu Polski od tego miasta, a że nigdy w nim nie byłyśmy to chciałyśmy pozwiedzać. Szukamy miasta idealnego na studia.  Spodziewałyśmy się, że ,,Dobry Wrocław'' nas zachwyci, ale nie sądziłyśmy, że aż tak.Kocham to miasto i wiem, że może kiedyś chciałabym bardzo tam zamieszkać, lub przynajmniej często odwiedzać. Nie wiem, czy to przez magię świąt, piękne ozdoby, niesamowitą atmosferę, czy nocne grzane wino, ale stało się. Zakochałam się.
Najfajniej zwiedza się najfajniejsze miasta z najfajniejszym ludźmi, nie Paulina?
Nocowałyśmy w Hotelu HP PLAZA, który jeszcze bardziej podkręcił ideał tego miasta. Sauna, Casino, a w nim trzy darmowe drinki - żyć nie umierać. Pokój hotelowy zaskoczył nas bardzo pozytywnie, zwłaszcza widok z okna,
We Wrocławiu podoba mi się to, że wszędzie jest blisko. Nie szło się zgubić. Pozwiedzałyśmy kilka muzeów, galerię sztuki, Sky Tower (najwyższy budynek w Polsce - magia)!

Świąteczne jarmarki, choinka sprawiły, że w ogóle nie chciałyśmy wyjeżdżać.  Po maturze wracamy tam!
Powrót stał się śmieszną przygodą, bo do połowy drogi dojechałyśmy blablacarem, a drugą połowę drogi liczyłyśmy na szczęście. Że zdążymy na ostatni autobus, co wcale nie było takie pewne. Ale głupi ma szczęście. a my znalazłyśmy swoje we Wrocławiu. Miły weekendzik w miłej atmosferze.

WROCŁAW - SZYKUJ SIĘ - WRACAMY PO MATURZE!