wtorek, 21 sierpnia 2012

Szkoła/Koniec wakacji.

Już nie długo szkoła a wiąże się z tym... koniec wakacji ..;/

Ja to jeszcze nie mam nic kupione... xD Może tam 4 książki po kuzynie ;) A przybory? Nie .
Zastanawiam się jak to jest w  2gimnazjum....
W 1 miałam pasek,ale nie wiem czy w 2 bd tak łatwo...

Pewnie nie wiecie,ale chodzę do szkoły sportowej na siatkę. No nic... W-f wcale nie jest tak dużo ;) Jest fajnie. Ale denerwuje mnie to ciągłe wstawanie rano... Dobrze,że chociaż mama mnie rano odwozi.
Ale teraz z powrotem  będę musiała chodzić na pieszo( ok. 1,5 km) Nie jest tak wiele. Ale jestem leniwa. No,cóż....2 gimnazjum to nie przelewki. Trzeba bd się uczyć ;/ I na pewno nie liczcie na codzienne pisanie postów. Bo czasami dodatkowe lekcje do 18.00 i potem odrobić je to mnie przytłacza + obowiązki. Dlatego na pewno nie będę pisała codziennie. Może co drugi,może trzeci dzień.A przecież pogoda w roku szkolnym też nie jest za fajna(jak chyba cały rok) I mam do was prośbę,zaprosicie znajomych do obserwowania? Wtedy nie bd miała tyle czasu... A chcę jak najszybciej 100 obserwatorów,żeby chociaż to rozdanie było zrobione do Świąt Bożego Narodzenia. Pomożecie? Nagrody będą jakaś biżuteria,kosmetyki ... nie wiem coś wymyślę,ale będą fajne. 

A Wy? Lubicie szkołę? Do której klasy teraz pójdziecie? Też nie macie w czasie roku szkolnego na nic czasu? Chodzicie na dodatkowe? ( ja na prawie wszystkie i jeszcze zajęcia plastyczne w domu kultury)

Odp w komentarzach.Zalety szkoły:
-wykształcenie
-przyjaciele

Wady szkoły:
-stawanie rano,
-długie godziny zajęć,


Macie już wszystko kupione?

  


Wasza Ania xD